Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie przez nasz serwis to proszę opuść stronę. Pozostanie na niej oznacza akceptację naszej polityki cookie.

Rainbow

Dlaczego Rainbow?

"Odkurzacz to odkurzacz! Co tu można wymyślić nowego?". Słyszałeś takie opinie?

Niestety, są one tak samo miarodajne, jak stwierdzenie "samochód to samochód - czym się one mogą różnić". Podobnie, jak i w motoryzacji na rynku występują urządzenia o krańcowo różnej jakości i skuteczności. Bezworkowe odkurzacze z filtrem wodnym Rainbow to klasa sama dla siebie - najlepsze materiały, sprawdzona koncepcja, opatentowane technologie, mechanizmy zweryfikowane przez Klientów podczas ponad 80 lat produkcji urządzenia.

Mimo, iż posiadacza Rolls-Royce nie ma sensu pytać "w czym on jest lepszy od mojego Mondeo" - ale mimo to poniżej zamieszczamy kilka cech, które sprawiają iż sprzedaż Rainbow sprawia nam przyjemność.

Odkurzacz wodny Rainbow z serii D

 1. Rainbow jest prawie niezniszczalny.

  Nie jesteśmy bardzo zadziwieni, gdy widzimy sprawne urządzenia mające po kilkadziesiąt lat! Często bywa nawet tak, iż ich użytkownicy nawet nie myślą o wymianie! Użyte do produkcji materiały są najwyższej jakości - wytrzymałe plastiki, najlepsze łożyska, skuteczne uszczelnienia i doskonale wykonane silniki. Kupując odkurzacz wodny Rainbow masz pewność, iż wybierasz jakość.
 2. Rainbow się nie zapycha w trakcie używania.

  W Rainbow do filtracji powietrza używana jest zwykła czysta woda - która po prostu wyłapuje drobinki kurzu, roztocza czy też resztki naskórka. Odkurzacze klasyczne tracą swoją moc podczas pierwszych kilku minut używania nowego worka - jego pory zostają wypełnione pyłem, przez co efektywność sprzątania drastycznie maleje. Pobierane przez nie kilowaty mocy (za które płacisz) zużywane są na pokonanie oporu brudnego materiału! Rainbow jest inny - wykorzystuje filtr wodny, nad którym wiruje specjalny separator. To się nie zabrudzi nigdy! A po sprzątaniu brudną wodę po prostu wylejesz pozbywając się problemu.
 3. Rainbow posiada bardzo duży przepływ powietrza.

  Moc ssąca powinna iść w parze z odpowiednim przepływem powietrza przez odkurzacz - ale w przypadku większości zwykłych urządzeń tak nie jest. Łatwo jest podawać w reklamach "moc 2200 W". To, czego tam nie znajdziesz to informacja, że przy całej tej mocy przepływ powietrza przez wąskie rurki i zapchany filtr jest po prostu niewystarczający - co przekłada się bezpośrednio na ilość zbieranych nieczystości. Odkurzacz wodny Rainbow gwarantuje bardzo duży przepływ powietrza, skutecznie zbierający nieczystości nawet z grubych materiałów.
 4. Urządzenie wodne Rainbow - starszy model D

  Rainbow się sprawdza na każdym rodzaju podłoża.

  Obojętnie czy masz parkiet, czy też grube dywany - Twój odkurzacz zawsze skutecznie usunie zabrudzenia pozostawiając po sobie krystaliczną czystość w pomieszczeniu. Elektroszczotka z machanizmem trzepiącym pozwoli usuwać brud z dywanów i materacy równie skutecznie, co z paneli podłogowych.
 5. Nigdy więcej worków!

  Już nie zapomnisz ich kupić, już się nie rozerwą w wyniku przepełnienia i - co chyba najważniejsze - każde odkurzanie będzie się odbywało bez przykrego zapachu powietrza przepychanego przez śmieci zebrane miesiąc temu. Policz również, ile zaoszczędzisz...
 6. Rozlana woda? Pranie tapczanów?

  Bez problemu zbierzesz ją odkurzaczem! Jeśli musisz często zbierać duże jej ilości - do dyspozycji masz pojemniki na wodę o zwiększonej pojemności, dostępne jako akcesoria dodatkowe. Jeśli musisz zająć się brudnym dywanem - to dobrze trafiłeś! Rainbow to również odkurzacz piorący, który szybko i skutecznie odnowi dowolną powierzchnię.
 7. Rainbow to wymarzony sprzęt dla alergików.

  Filtr wodny przechwyci niemal wszystko co może powodować alergię, a znajduje się w odkurzanym elemencie - dywanie, materacu czy też poduszce. Wykona to, co jest zupełnie niedostępne dla zwykłych odkurzaczy workowych, pozostawiając dom w krystalicznej czystości. Jeśli cierpisz na alergie - poczytaj, jak technologia filtracji wodnej może pomóc Tobie!
 8. Odkurzacz wodny Rainbow z serii E2

  Wszelkie części zamienne są stale dostępne.

  Nawet, jeśli Twoje urządzenie ma już -naście lat. Masz zatem gwarancję, iż w razie jakiejkolwiek awarii będzie można je naprawić. Nasz serwis ma odpowiednie doświadczenie, aby skutecznie i od ręki usunąć wszelkie uszkodzenia.
 9. Rainbow niesie ze sobą bagaż doświadczeń.

  Ponad stuletnia historia firmy na świecie, kilkudziesięcioletnia u odbiorców w Polsce - to gwarantuje jakość. Wiele lat firmy to również setki tysięcy klientów, którzy wybierając technologię odkurzaczy wodnych Rainbow potwierdzają jej wartość. To również bagaż doświadczeń, z ktorego korzystasz używając model najnowszej generacji - Rainbow E2.
.
Jesteś tutaj: Home o Rainbow Dlaczego warto wybrać Rainbow?