Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie przez nasz serwis to proszę opuść stronę. Pozostanie na niej oznacza akceptację naszej polityki cookie.

Rainbow

Gdzie się podział worek czyli jak działa Rainbow?

Klasyczne odkurzacze do filtrowania nieczystości używają wielowarstwowego, zwykle papierowego, worka. Worek taki działa prawidłowo - ale jedynie podczas pierwszych kilku minut od zamontowania go na odkurzaczu. Tak! Pył i kurz bardzo szybko zapycha jego pory znacząco zmniejszając przepływ powietrza przez odkurzacz, a przy bardziej zapchanym worku powodując nawet wtórne zanieczyszczenie powietrza w sprzątanym pomieszczeniu. Do tego worki zwykle nie pachną zbyt pięknie, szczególnie jeśli od ich wymiany minęła już chwilka lub dwie. No i na koniec - czy ktokolwiek z nas lubi je wynosić do śmietnika?

Odkurzacze Rainbow są zupełnie inne - wychwytują nieczystości za pomocą czystej wody, umieszczonej w odizolowanym zbiorniku odkurzacza. Po sprzątaniu zawartość pojemnika należy po prostu wylać. Zatem - nigdy więcej worków!

1. Elektroszczotka - Twój Pożeracz Kurzu

Zwykłe odkurzacze są w stanie zebrać jedynie niewielką część kurzu i pyłu z czyszczonych powierzchni. Niestety - większość zanieczyszczeń jest przez nie podczas odkurzania jedynie wcierana wgłąb dywanu. Elektroszczotka Rainbow, wyposażona w regulację głębokości trzepania, potrafi wydobyć nawet najdrobniejszy pył z najgłębszych zakamarków  - bez żadnego problemu!
 

2. Separator - oko cyklonu.

W sercu odkurzacza Rainbow wiruje zaawansowany technologicznie separator, oddzielający pył i brud od czystego powietrza - kierujący je do kąpieli wodnej. Z odkurzacza wydostaje się jedynie czyste, nawilżone powietrze. Ze względu na ogromną prędkość wirowania separator wykonany jest z niezwykle wytrzymałych materiałów, gwarantujących długie i bezawaryjne jego działanie.
 

3. Silnik

Dzięki zaawansowanemu, cyfrowemu sterownikowi nadzorującemu silnik, odkurzacz Rainbow posiada moc odpowiednią do wykonania nawet najtrudniejszych zadań. Moc ta nie jest jednak osiągana, jak w zwykłych odkurzaczach, poprzez ogromną ilość pobieranego prądu z gniazdka zasilającego - ale poprzez odpowiednie zaprojektowanie wnętrza odkurzacza. Zaawansowane technologie użyte do zbudowania silnika gwarantują bardzo długi okres jego bezawaryjnej pracy, a technologia bezszczotkowa - brak cząsteczek węgla ze ścierających się szczotek w powietrzu, którym oddychasz.
 

4. Wodny świat

Wewnątrz zbiornika odkurzacza woda oraz separator współdziałają, aby odfiltrować nawet najdrobniejsze cząsteczki - a następnie zatopić je w wodzie. Możesz dodać do tego wodnego świata kilka kropelek dowolnego olejku zapachowego - a powietrze w Twoim domu będzie nie tylko czyste, ale i pięknie pachnące. A wszystko to za pomocą Twojego Rainbow!
Odkurzacz Rainbow E2

5. Mikrofiltracja

Mimo, iż woda zatrzymuje dokładnie 99,997% typowego pyłu domowego - dla odkurzacza Rainbow to za mało! Zaawansowany filtr HEPA, zamontowany na wylocie powietrza z odkurzacza, dodatkowo wyłapuje pozostałe 0.003% zanieczyszczeń gwarantując, iż z urządzenia wydostaje się w zasadzie jedynie czyste powietrze. Aby filtr służył Ci długo ma bardzo dużą powierzchnię, praktycznie nie ma szans się zapchać!
 

6. Dwie prędkości

Rainbow daje Ci wybór - dwa poziomy mocy silnika. Mniejsza moc zamienia odkurzacz w domowy filtr - cicho oczyszczający powietrze abyś mógł odpoczywać spokojnie. Pełna moc jest natomiast niezbędna gdy chcesz odkurzać, lub musisz błyskawicznie przefiltrować powietrze w domu.
 

7. Pod Twoimi palcami

W przeciwieństwie do większości innych odkurzaczy, Rainbow zaprojektowany został tak, aby to Tobie było łatwiej go używać. Umieszczony w uchwycie rury włącznik elektroszczotki pozwala na błyskawiczne przerwanie jej pracy - np. abyś odebrał dzwoniący telefon! Puść włącznik - a szczotka sama się zatrzyma.
Jesteś tutaj: Home o Rainbow Jak działa Rainbow?