Rainbow

Podręczniki do urządzeń Rainbow

Zgubiłeś podręcznik do swojego urządzenia? Nie możesz go odnależć w swojej przepastnej szafie? A może po prostu chcesz zapoznać się z tymi ciekawymi urządzeniami i dowiedzieć się czym różnią się od zwykłych odkurzaczy dostępnych na rynku AGD? Dobrze trafiłeś - poniżej znajdziesz oryginalną dokumentację do maszyn Rainbow oraz oryginalnych akcesoriów tej firmy. Pamiętaj, iż w razie jakichkolwiek wątpliwości nasi konsultanci i serwisanci chętnie służą pomocą oraz dobrą radą! Nie wiesz jak sprzątać? Nie wiesz jak konserwować i czyścić Twój odkurzacz? Chcesz poprawić skuteczność sprzątania? Nie trać czasu i zadzwoń do Rainbow-Gdańsk!

 

Odkurzacze z filtrem wodnym Rainbow

Zamieszczone poniżej podręcznki odkurzaczy Rainbow zawierają podstawową wiedzę niezbędną do ich obsługi. Obowiązkowa lektura dla każdego właściciela!

Elektroszczotki do odkurzaczy

Elektoszczotka jest urządzeniem posiadającym własny silnik napędowy, który poprzez wprawione w ruch szczotki "wybija" kurz i roztocza ze sprzątanej powierzchni. Zastosowanie eelktroszczotki Rainbow Power Nozzle jest wskazane szczególnie podczas sprzątania grubych i ciężkich dywanów czy też "trzepania" materacy w łóżku. Jej użycie gwarantuje niespotykane w innych odkurzaczach efekty!

Akcesoria do odkurzaczy

Rainbow to nie tylko odkurzacz! To uniwersalna maszyna czyszcząco - sprzątająca. Zapoznaj się z podręcznikami dla wybranych akcesoriów aby w pełni poznać zalety systemu.

Jesteś tutaj: Home serwis Rainbow Dokumentacje urządzeń