Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie przez nasz serwis to proszę opuść stronę. Pozostanie na niej oznacza akceptację naszej polityki cookie.

Rainbow

Naprawa urządzeń

Wszystko z czasem może się zepsuć - to cecha wszystkich urządzeń mechanicznych. Niektóre z nich psują się częściej, inne rzadziej. Te najlepsze bardzo, bardzo rzadko. Odkurzacze wodne Rainbow to urządzenia zaprojektowane, skonstruowane i zbudowane w USA. Cechują się one zastosowaniem wysokiej jakości stali, wytrzymałych plastików i starannie skonstruowanych obwodów elektronicznych. Maszyny te przy odpowiednim traktowaniu oraz regularnych przeglądach prawie się nie psują - są niemal wieczne.

Jeśli jednak już coś się stanie i Twój odkurzacz Rainbow odmówi posłuszeństwa - wówczas nasz serwis nadchodzi z pomocą! Szybko i bezpłatnie sprawdzimy co się zepsuło, zweryfikujemy czy urządzenie jest na gwarancji - a następnie skutecznie i uczciwie je naprawimy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dać 100% skuteczności naprawy za pierwszym razem - to nasze motto od wielu lat.

Jeśli gwarancja na Twoje urządzenie już minęła - to i tak będziesz mile zaskoczony naszymi konkurencyjnymi cenami.

Jesteśmy uczciwi, skuteczni i dokładni - ale przy tym dbamy o to aby nasze ceny były możliwie niskie.Gwarantujemy, iż:

  • mamy wszystkie części zamienne (oryginalne Rainbow!)
  • mamy wszelkie niezbędne narzędzia zalecane instrukcjami producenta
  • mamy odpowiednie doświadczenie potwierdzone szkoleniami i certyfikatami
  • mamy bezpośredni dostęp do specjalistów producenta
  • skutecznie usuniemy każdą usterkę, nawet najbardziej nietypową.


Rzeczy niemożliwe robimy na poczekaniu. Cuda zajmują nieco dłużej. Magia dostępna na żądanie...

Nasz serwis posiada aktualną autoryzację producenta Rainbow - firmy Rexair i Rainbow Polska.

W trosce o Twoje zdrowie i portfel doradzamy: zanim dokonasz wyboru innego serwisu odkurzaczy Rainbow upewnij się, czy ma on autoryzację i odpowiednie doświadczenie. Pamiętaj, iż koszt naprawy po "domowym" serwisie jest zwykle znacząco wyższy niż koszt naprawy wykonywanej przez autoryzowany serwis!

Silnik odkurzacza wodnego Rainbow

Jesteś tutaj: Home serwis Rainbow Naprawa Rainbow